Yeni Dünya Düzeninde ÖğrencilerYeni dünya düzeni ne demektir? Ya da neden yeni bir dünya düzeni kurulmak isteniyor ve bu düzende genç nesillerin görevi ne?
Öncelikle şunu söylemeliyim ki bu dünya da hiçbir şey istediğimiz gibi gerçekleşmiyor ve bir takım materyallerle saçma sapan şeylere inandırılıyoruz. Bu daha çok elit kısım diye ifade edilen, parayla ve güçlü bağlantılarla insanları bir koyun gibi baskı altında tutan bir avuç insan topluluğu, kısaca bütün dünya nimetlerini kendileri için kullanmak adına her türlü beyin yıkama politikalarını uygulayan çakallar.
güçlü bağlantılar demiştim, nasıl bağlantılar, kimlerle ve ne karşılığında kurulan bağlantılar.
Bunlar politikacılarla kurulan bağlantılar, bunlar sanatçılarla kurulan bağlantılar, bunlar film yapımcılarıyla kurulan bağlantılar, ve bunlar medyada her gün milyonlarca insana iyi ya da kötü şeyler anlatan insanlarla kurulan bağlantılar.
peki bunlar ne işe yarar?
Bahsettiğim gibi insanlara karşı bir beyin yıkama ve kendi ideolojilerini bilinç altlarımıza yerleştirmek adına uyguladıkları stratejilerdir. Bir takım medya programlarıyla, film ya da dizileriyle kendi pagan kültürlerini bizlere aşılamaya çalışıyorlar ve bunun için bilmediğimiz nice insanı ruhlarına özgürlük vermek adına kullanıyorlar. çünkü
kendi narsistik kültürlerinde bu dünyaya bir kere geliniyor, öyleyse onu doyasıya yaşamalı. İşte mantık burada yatıyor ve her an bunlarla karşı karşıyayız. Buna inanmayabilirsiniz, karşı da gelebilirsiniz ama aynaya bakıp kendinizi tarttığınız da ne demek isteğimi anlayacağınızı tahmin ediyorum.
Şimdi öğrencilerle ilgili kısıma gelirsek aslında daha çok eğitim sistemimizle ilgili. Eğitim sistemimizin neden daha iyi olamadığıyla ilgili. neden iyi olamıyor biliyor musunuz? Çünkü istemiyorlar, bu üst kısımda parayı yönetenlerin işine gelmiyor. Çünkü onlar evrakları imzalayacak kadar beyine sahip olan düzenli ve az paraya kanaat getiren koyunlar arıyorlar. Özgür düşünen ve çevresindeki olayları eleştirebilen insanlar istemiyorlar ve bunun en güzel engellenebildiği yerlerinde okullar olduğu çok aşikar. Okullarda bize dayatılan şeylerle büyütülmek isteniyoruz, sistemin elemanı olmamız isteniyor ve tabi ki parayı götürecek olanlara hizmet etmemiz isteniyor.
Dünya büyük bir hapishane. Kimileri gerçekten demir parmaklıkları bulunan bir hapishanede , kimileri ise parmaklık falan bulunmayan yalnızca beyinlerimizi görünmez deliklere kapatan hapishanelerde yaşıyor.
ÖZGÜR DÜŞÜN, ÖZGÜR YAŞA VE ÖZGÜR ÖL.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: